Battlefield Calixis

W konie!

Through the destruction of our enemies do we earn our salvation!

Rozmowa z tą parodią Astartes została przerwana przez odgłosy zbliżających się przeciwników.
Ich liczebność była zbyt wielka i zdecydowaliśmy że należy się wycofać. Użyliśmy zaparkowanych pod jaskinią trike’ów i ruszyliśmy w stronę kopca,ścigani przez falę Wilków.
Poruszały się na mechanicznych koniach, których nogi miały o kilka stawów za dużo. Bolało od samego patrzenia. Postanowiliśmy stawić czoła najbliższym przeciwnikom, była to świetna okazja do poznania w końcu z kim mamy do czynienia. Niestety jako że prowadziłem pojazd miałem tylko jedną rękę wolną do zabijania wrogów Imperatora. Wilki okazały się całkiem odporne na ciosy jednak w końcu padały pod moim naporem, najlepszy efekt przynosiło odcięcie anteny od głowy; momentalnie przestawały działać. Miały także dosyć niemiłą tendencję do wybuchania po śmierci. Udało nam się zabrać ze sobą ciało jednego z dezaktywowanych przez odcięcie anteny Wilków i ruszyliśmy znów w stronę kopca.
Główny techkapłan twierdzi że pochodzą z mrocznego wieku technologii, co oznacza że musimy je wszystkie zniszczyć. Lubię proste misje.
Techkapłan nie zdążył powiedzieć nam dużo więcej bo tego samego dnia udał się aby spróbować wyłączyć zbuntowany cogiatator kopca i zginął próbując. Imperator uśmiecha się patrząc na jego poświęcenie. Nasza kolej.

Comments

Witold_Fiore_Hess wlochdawid

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.