Ephreal

Mistyczna posiadaczka kuli Hexagonu

Description:

Jest piękna. Ma długie rude włosy opadające falami na jej ramiona. Głębokie zielone oczy zdają się błyszczeć niczym szmaragdy. Jej twarz ma łagodne rysy i pokryta jest delikatną siecią piegów. Usta są pełne i naturalnie różowe. Gdy stoi, jej figura jest doskonała. Silne ramiona podkreślają pełnię jej piersi, a wąski i umięśniony brzuch uwydatnia jej biodra. Ale jest nieśmiała, więc chowa swą twarz pod silnym makijażem, a swoje ciało w pancerzu lub luźnych szatach. Większość czasu milczy i odpowiada na pytania słabym głosem. Wszystko jednak się zmienia, gdy ma pewność, że wie, co należy zrobić dalej. Wtedy nawet Anioły Śmierci nie są w stanie jej odmówić.

Bio:

Urodziła się w sektorze Hexagon na Betelgezie. Była zawsze głodna wiedzy. Ale w końcu to jej intuicja doprowadziła ją do wielkości. Aby zrozumieć tajemnicę Hexa-Kuli musiała porzucić swoją żelazną logikę i zaufać sile większej niż rozum. Dla niej nie jest to wiara w Boga-Imperatora, choć wielu, łącznie z Inkwizytorem Daviusem, uważa, że od niego pochodzą jej zdolności. Ephreal nie zaprzecza temu, ponieważ jest to tak samo dobre wytłumaczenie, jak jej “intuicja”.
Została postrzelona przez Magistra Calculus Logi Praetorius podczas ucieczki z Mary. Użyła Kuli, aby pozwolić Straży Śmierci uciec. Najwyraźniej kula była w jakiś sposób połączona z Ephreal, gdyż rozpadła się wraz z jej śmiercią. Namaan zdołał ściągnąć kobietę z powrotem do świata żywych, ale to nie odnowiło Kuli. Teraz rudowłosa piękność przebywa w śpiączce walcząc ze wszystkimi chorobami, którymi Nurgle natchnął kule swojego wyznawcy.

Ephreal

Battlefield Calixis Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess