Johannes Davius

Inkwizytor, Ordo Xenos

Description:

Wygląda na młodego mężczyznę. Jego kasztanowe włosy są zawsze perfekcyjnie ułożone, a twarz gładko ogolona. Pancerz i broń utrzymuje w idealnym stanie. Jego głos jest miękki i melodyjny. Wydaje się miłym i ułożonym obywatelem Imperium.

Bio:

Jest szacowanym Inkwizytorem Ordo Xenos o rozległych kontaktach w całym sektorze Calixis i sektorach ościennych. Był pierwszym, który poinformował władzę sektora Calixis o zdradzie Borysa i jego krucjaty. Po pojawieniu się mistyczki Ephreal został odpowiedzialny za jej ochronę i rozszyfrowanie jej zagadek.

Oddział spotkał idealnie tak samo wyglądającego i zachowującego się gwardzistę regimentu Britońskich Czerwonych Koszul po drugiej stronie galaktyki.

Przyznała się, że nie ufa żadnej ze stron prowadzących wojnę w Sektorze Calixis i wykorzystał większość z nich, aby zdobyć środki do walki z nimi. Ostatnim elementem, który potrzebował to oddział Straży Śmierci, aby pomóc mu zaprowadzić porządek. Choć Ephreal sprowadziła Kosmicznych Marines do niego, to nie darzą go oni szacunkiem i nie podzielają jego wizji. Może pod ich wpływem ją zmienia, a może oni zechcą go słuchać. Kto wie?

Johannes Davius

Battlefield Calixis Witold_Fiore_Hess Witold_Fiore_Hess