Battlefield Calixis

Łotr Handlarz

We are the Emperor's angels of death, not his angels of mercy.

Niestety drogę do Cogitatora zagrodziła nam tarcza próżniowa i jedynym wyjściem było zawalenie całego budynku, nie wiedzieć dlaczego oddział zdecydował się tego nie robić. Zniszczenie Cogiatatora i tak było nieuniknione, mogliśmy to równie dobrze zrobić wcześniej niż później, jednak nie ja dowodziłem. Podczas kiedy się wycofywaliśmy natrafiliśmy na nieznane nam siły wojskowe dowodzone jak się w końcu okazało przez Rogue Tradera Brunhildę van Voigt. Przywiozła ze sobą zapowiedzianego kilka dni wcześniej Strażnika Burzy Onemegora Bitewną Tarczę. Jak się okazało Onemegor był chyba jedyną osobą na planecie która popierała mój osąd i chciał abyśmy zbombardowali kopiec Lidia z orbity. Zagroził wręcz że jeśli tego nie zrobimy nie uzyskamy dostępu do kopca Jehuda. Naaman też wydawał się skłaniać w stronę tego pomysłu, jednak reszta nie chciała o tym słyszeć. Na pokładzie statku spotkaliśmy też ponownie ohydną kreaturę nazywaną Panem Bąbelkiem i znów moje żądanie uśmiercenia go trafiło w próżnię. Kolejny raz sparaliżowani byliśmy przez brak zdecydowania dowódców.
Okazało się jednak że Imperator nam sprzyja, Rogue Trader miał na swoim statku Teleportatorium co oznaczało że będziemy w stanie pokonać tarcze próżniową i zniszczyć Cogitator. Zajęliśmy się przygotowaniami do ataku na wieżę.

Comments

Witold_Fiore_Hess wlochdawid

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.