Battlefield Calixis

Dziennik Bjorna Ulfssona Wpis I

M41.856.03.05

Nasza Grupa Uderzeniowa została przydzielona aby wspomóc Regiment Brytońskich Czerwonych Koszul w walce z jednostkami Tau, które zajęły główne miasto na Gluteus Prime w systemie Rectum. Okazało się, że niebieskie ludziki ufortyfikowały się i uzbroiły po zęby i gwardia nie potrafi przebić się przez ich zasieki oraz generator pola siłowego, który razem z działami przeciw-orbitalnymi chroniły miasto przed bombardowaniem.

Musieliśmy zdobyć jeden z wysuniętych bunkrów, z którego prowadziło ukryte przejście do podziemnej kolejki. Okazało się, że sprytne Xeno zastawiły na nas zasadzkę, bo jak tylko znaleźliśmy się w bunkrze wspomagające nas siły Czerwonych Koszul zostały zmasakrowane atakiem z flanki, biedaki…. Chociaż muszę przyznać, że walczyli dzielnie, jak na ludzi. Nie pozostaliśmy dłużni siłom Tau i dla odmiany my ich zmasakrowaliśmy.

Po pewnym czasie udało nam się przekraść do reaktora miasta napotykając minimalny opór ze strony niebieskich Xeno. Z racji, że droga w górę zdawała się być odcięta poszliśmy głębiej w tunele gdzie znaleźliśmy imperialnego gwardzistę imieniem Davius, trzymał on metalową kulę, która wydała się bardzo dziwna i jednocześnie interesująca Azgarothowi, przeklęty psyker nieopatrznie jej dotknął….

Comments

Witold_Fiore_Hess g0trrI

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.