Battlefield Calixis

Operacja Bunkrów nie ma.

Whatever the Emperor's will is, be sure it will find you out.

Nazywam się Za’afiel i jestem… byłem członkiem 8 kompani legionu Krwawych Aniołów. Obecnie sprawuję służbę w oddziałach Straży Śmierci gdzie skierowano mnie abym nauczył się “pokory i pracy w drużynie”. Wielu potraktowałoby taką służbę jako zaszczyt, jednak ja w obliczu zagrożenia w jakim znalazła się ojczysta planeta mojego zakonu nie mogę przestać myśleć o tym, że wolałbym być gdzie indziej. Teraz moje rozterki nie maja znaczenia, wszystko się zmieniło; stąd też ten dziennik.
Wszystko zaczęło się od rutynowej operacji wysadzenia generatora na planecie opanowanej przez Xenos rasy Tau. Od początku operacja szła jak po grudzie, kiedy mój odział zajmował umocnienia wroga, oddziały gwardii dały się wciągnąć w zasadzkę. Już wkrótce ze środka zdobytego bunkra odpieraliśmy nadchodzące z każdej strony kontrataki.
W końcu wraz z Johannesem Daviusem, ostatnim z towarzyszących nam żołnierzy Britońskich Czerwonych Koszul przedarliśmy się wgłąb kompleksu. Kiedy wydawało się już że operacja zakończy się sukcesem, nasz Bibliotekarz uznał że świetnym pomysłem będzie dotknięcie nieznanego nam artefaktu Xenos który znalazł Davious. W następnej chwili znaleźliśmy się w w jaskini stojąc przed kimś wyglądającym i zachowującym się tak samo jak Davious ale twierdzącym że jest Inkwizytorem, a my znajdujemy się na drugim końcu galaktyki w ogarniętym wojną domową sektorze Calixis… Cholerne wiedźmy i ich zabawki….

Comments

Witold_Fiore_Hess wlochdawid

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.