Naaman

Konsyliarz z zakonu Mrocznych Aniołów

Description:

Name: Naaman
Chapter: Dark Angels
Speciality & Rank: Apothecary Rank 3
Past Event: Served in Ravenwing
Personal Demeanor: Calculating
Chapter Demeanor: Sons of the Lion
Power Armour History: Bring Death from Afar, Blood of Those Who Come Before
Speciality Deed: Protector of the Chapter
Marks of Distinction: Jaws of Intellect
Characteristics:
WS 55** BS 50* Str 40 T 40 Ag 50** Int 73**** Per 50** WP 45* Fel 40
Movement: 5/10/15/30 Wounds: 22
Skills: Awareness (Per), Chem-Use (Int), Ciphers (Chapter Runes) (Int), Climb (S), Command (Fel), Common Lore (Adeptus Astartes, Deathwatch, Imperium, War) (Int), Concealment (Ag), Dodge (Ag), Drive (Ground Vechicle) (Ag), Forbidden Lore (Adeptus Astartes, Xenos) (Int), Interrogate +20 (WP), Intimidate (Fel), Literacy (Int), Medicae (Int), Navigation (Surface) (Int), Scholastic Lore (Chymistry, Codex Astartes) (Int), Scrutiny (Per), Silent Move (Ag), Speak Language (High Gothic, Low Gothic) (Int), Tactics (Recon & Stealth) (Int), Tracking (Int)
Talents: Ambidextrous, Astartes Weapon Training, Bulging Biceps, Deathwatch Training, Hardy, Heightened Senses (Hearing, Sight), Killing Strike, Nerves of Steel, Quick Draw, Paranoia, Resistance (Psychic Powers), Signature Wargear (Diagnostor Helmet), Talented (Medicae), True Grit, Unarmed Warrior, Unarmed Master
Traits: Unnatural Strenght (x2), Unnatural Toughness (x2)
Special Abilities: Enchanced Healing
Armour: Mk6 “Corvus” Astartes Power Armor with Diagnostor Helmet
Weapons: Astartes Combat Knife, Astartes Bolt Pistol, Astartes Bolter with Fire Selector, 3 Frag, 3 Krak, Armoursbane Missile Launcher with 3 Frag and 4 krak missiles. Barrage Plasma Gun with Motion Predictor, Plasma Pistol, Power Sword
Gear: Seeker’s Robe, Repair Cement, Narthecium, Reductor

Insanity:
Corruption: 2
Fate Points: 3

XP wydany: 22750
do wydania:

Rozwinięcia:
Protector of the Chapter (400)
Signature Wargear (Diagnostor Helmet) 500
Int x2 (700)
WS 1 (200)
BS 1 (500)
Interrogate, +20 (600)
Paranoia (500)
Chem Use (400)
Forbidden Lore: Adeptus Astartes (200)
Per x2 (700)
Scrutiny (400)
AG x2 (1500)
Hardy (100)
Int 3 (1000)
WS2 (500)
Command (300)
Jaws of Intellect (750)
Int 4 (1000)
WP 1 (500)

Bio:

Namaan formularz DW

What is your homeworld like?
Duthovan – świat burzliwych oceanów i górzystych archipelagów. Jego mieszkańcy przemierzają morza na katamaranach i są niezrównanymi żeglarzami. Przemierzają bezkresne morza w poszukiwaniu gigantycznych morskich stworzeń, na które polują i wspinają się na dymiące siarką wulkany i góry, aby budować tam światynie i latarnie morskie.

Jako młody chłopak, lubiałem się wspinać na górę, gdzie mieszkał szaman pustelnik. Opowiadał mi on historie o naszym ludzie i Bogu-Imperatorze, który włada morzami i niebem i ogniem i ziemią pod stopami. Opowiadał także o istotach z gwiazd, którzy przybywają raz na pokolenie i zabieraja największych i najsprytniejszych wojowników ze sobą. Szaman przewidział że to wydarzenie wkrótce nadejdzie, więc zwołano wielkie zgromadzenie ze wszystkich okolicznych wiosek, na którym miano wyłonić tego najbardziej godnego.
Zgłosiłem się oczywiście, jak każdy nastolatek w moim wieku. Trzeba było przepłynąć na odległą wyspę, wspiąć się na wulkan i przynieść z jego ziejącego siarką krateru jaja przerażającej latającego gada Quetzanodona, zdolnego podnieść człowieka i przebić go sym ostrym dziobem!
Wielu zginęło walcząc ze sztormami, spadając ze skał wprost do morza i spaleni przez nagłe erupcje gorącej pary. Niektórzy zginęli walcząc między sobą, a inni zabici przez Quetzanodony. Tylko garstce udało się wrócić z jajem. Reszta wróciła z niczym, lub wogóle. Mi udało się wrócić, jednak poparzyłem całą rękę (przerażająca walka z quetzanodonem, jajko wpadające do gorąej rozpadliny i ja sięgający po nie, mimo odganiania bestii jedną ręką). Najpierw odwrócenie uwagi bestii poprzez rzucenie jej padliny nafaszerowanej trującymi ziołami, które spowolniły jej ruchy!

What Is your personality like?
Usposobienie Naamana jest raczej pogodne i spokojne. Uśmiecha się jednak bardziej oczami i nigdy nie śmieje się w głos. Zastanawia zanim coś powie, nie lubi gadania o pierdołach. Często wspiera swoich braci dobrym słowem i podnosi ich na duchu. Jako konsyliarz troszczy się o swych braci i dba aby byli w jak najlepszej formie fizycznej jak i psychicznej. Sam dużo się modli i kontempluje w samotności. Nie mówi wiele o sobie. W walce jest zdecydowany i nieustępliwy, jednak nie rzuca się ślepo, cały czas kalkulując najlepsze rozwiązanie sytuacji. Kiedy nadejdzie chwila wypełnienia jego obowiązków, jego głos jest pewny i silny. Jak każdy DA, nie zaakceptuje porażki i ucieczki.

Why were you selected for the deathwatch?
Zostałem przydzielony do Strazy Śmierci przez dowództwo zakonu.

What does the Deathwatch mean to you?
Służba w DW to wielki zaszczyt, który staram się wykonywać jak najlepiej potrafię. Potrafię dotrzymać tajemnicy innych braci. Inne zakony mi nie przeszkadzają, tak długo jak nie przeszkadzają w wykonywaniu moich obowiązków, ani nie zagrażają powodzeniu misji. Nie przestrzeganie Codexu uważam za rozsądne, jeśli sytuacja tego wymaga. Jeśli nie, Codex świetnie opisuje jak radzić sobie z konkretnym zagrożeniem. Staram się aby mój przydział do DW, przyniósł jak najwięcej chwały mojemu zakonowi. Uważam że DW jest potrzebne do tego co robi i moja rola jest bardzo potrzebna całemu DW, choć obawiam sie też o moich braci w 3 kompanii, jednak jestem pewien że moje zastępstwo się spisuje.

What do you desire?
Przysporzyć chwały mojemu zakonowi poprzez moją ofiarną służbę. Wierzę w więzi braterstwa między braćmi, niezachwianą lojalność przełożonym i zwycięstwo nad przeważającymi siłami wroga oraz w Boga-Imperatora.

What do you hate?
Zdrady nade wszystko. Tchorzostwa, które prowadzi do porażki. Generalnie niekompetencji i głupoty. Najbardziej nienawidzi nie obcych, ale heretyków, którzy sami pociągają ludzkość do porażki. A najbardziej ze wszystkich CSMów, którzy powinni zanosić światło imperatora, a są wypaczoną karykaturą.

Naaman

Battlefield Calixis Witold_Fiore_Hess LukaszWojcik