Battlefield Calixis

Dziennik Naamana, Wpis XI

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

Tego dnia zawiodłem siebie i moich braci.

Zagłębiliśmy się w głąb kopca. Napotkaliśmy umocnione stanowisko Wilków z Kala. Pod zmasowaną siłą naszego ognia nie mieli szans.

Natrafiliśmy na grupę ludzi, o ile tak można nazwać zwyrodniałych heretyków-wiedźmy. Aroganccy ignoranci, podnieśli rękę na Anioły Śmierci imperatora. Wdeptaliśmy ich w ziemię.

Potem nastąpił przedsmak tego co nastąpiło później. Istota ze spaczni, odporna na nasze bronie zaatakowała nas, na szczęście Azgaroth poraził ją swoimi mocami i szczezła. Zwalczaj ogień ogniem. Uleczyłem jego rany i ruszyliśmy dalej.

Dotarliśmy do ogromnego pomieszczenia, na środku którego siedział Psionik z płaszczem zrobionym z tej dziwnej istoty. Powiedział nam że jest więźniem i akolitą inkwizycji pod Inkwizytorem Crisisem. Nie wyczułem kłamstwa z jego strony. Rozkazałem go uwolnić. Medus pognał wyłączyć pole siłowe, w tym czasie z sufitu odłączyły się 4 ciężkie warianty wilków z kala, a do tego pojawiły się kolejni “Łamacze rzeczywistości”.
Pancerz mechów był zbyt gruby dla broni ręcznej, jednak Zaafiel ze swym młotem kilkoma ciosami był w stanie skruszyć pancerz molocha. Melta Medusa też wspaniale ich topiła do pospołu z mocami Azgarotha. Ferrus został ranny, więc pobiegłem go wyleczyć, jednak sam potrzebowałem leczenia, gdyż dosięgły mnie zielone promienie robotów. Łamacze nękały mój umysł, jednak za pierwszym razem oparłem się bez większych trudności, więc zbagatelizowałem problem.
Uderzył mnie drugi raz, gdy byłem zajęty leczeniem i wślizgnął się do mego umysłu jak węgorz. Mogłem jedynie patrzeć jak moje ręce kierują broń w stronę Surefa i naciskają spust. W ostatniej chwili szarpnąłem się i strzał poszedł milimetry od Medusa. Potem nagle się teleportowaliśmy i dotknął mnie jakiś czarny człowiek i nagle mój umysł był czysty.
Jednak poczucie wstydu pozostało. Jeśli Imperator pozwoli, przysięgam że Łamacze poznają moją zemstę, a wtedy kiedy wygnam bestie z powrotem do piekła, mój honor będzie czysty.

Comments

Witold_Fiore_Hess LukaszWojcik

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.